עורכי דין תביעות נגד בנקים

דיני בנקאות וערבות

לעיתים אנשים חתמו ערבות לחברים או בני משפחה, עם השנים אלה הסתבכו בחובות, והחובות ״עברו״ אליכם ועצרו את מהלך החיים שלכם. הבנקים פנו אליכם ודרשו שתשלמו את הערבות שחתמתם.
במקרים שכאלה יש הרבה מאוד פתרונות משפטיים, כאלה הדורשים יצירתיות, נסיון ויכולות משפטיות בהן אנו מתמחים כדי להוציא אתכם מהצרה, שבכלל לא שייכת לכם.

משרד עוה"ד ארז בורג מומחה בתחום הבנקאות. עו"ד ארז בורג ייצג בעבר באופן אישי בנקים מובילים בישראל בהליכי גביית חובות, וכיום מגייס את הידע והניסיון שצבר אודות המערכת הבנקאית והתנהלותה בהליכים של גביית חובות לטובת לקוחותיו – גופים, חברות ואנשים פרטיים אל מול המערכת הבנקאית.

בין הצלחותיו הבולטות של עוה"ד ארז בורג בייצוג מול המערכת הבנקאית, עומד בגולת הכותרת הפטרים שקיבלו לקוחות המשרד מחובות כלפי הבנקים, לא רק בהליכי פשיטת רגל, אלא באמצעות הליכים משפטיים קצרים וממוקדים יותר לטיפול בבעיה שלשמה נשכרו שירותיו של עוה"ד ארז בורג.

עוה"ד ארז בורג מייצג בעיקר לקוחות בתביעות בנקים בתחומים הבאים:

  • משכנתאות – ניהול הגנת החייב בהליכי כינוס נכסים ומימוש בתי מגורים ונכסי מקרקעין.
  • תביעות רשלנות כנגד הבנקים.
  • תביעות כספיות – התגוננות בפני תביעות כספיות שהוגשו על ידי הבנקים והגשת תביעות בגין נזקים שנגרמו ללקוחות.
  • הגבלת חשבונות – התמודדות אל מול הבנקים בענייני שיקים ללא כיסוי.
  • שיקים ושטרות – הגשת התנגדות לביצוע שטרות בהוצאה לפועל, וניהול הליכים להגנת החייב בהוצאה לפועל.
  • דיני ערבות – ייצוג לקוחות המשרד שחתמו על ערבות לטובת הבנק, אל מול דרישת הבנק לפרוע את הערבות.

חשוב לדעת

כיום ישנם הרבה פתרונות, לרבות משפטיים, לבעיית החובות. מניסיוני, למרבה הצער, מרבים החייבים מתייאשים מראש על אפשרות ההתמודדות מול כוחו העצום והדורסני של הבנק, ומנסים לפתור את הבעייה שיש להם עם הבנק בעצמם, או גרוע מכך – פשוט מזניחים את הטיפול, עד שהבעיה נהיית כה בלתי נסבלת שהם חשים לפתע שהכל סוגר עליהם, ושהינם חייבים פתרון מיידי, כאן ועכשיו.

כמו בהרבה תחומים אחרים, חשוב להבין כי ניתן להימנע מראש מתוצאותיו של דפוס זה וזאת באמצעות תכנון נכון והיערכות מקדימה לבאות, קרי, ראשית בעצם קבלת התובנה כי הבעיה קיימת ויש להגדירה, וכהמשך ישיר לכך בחירת המתווה המשפטי הנכון ביותר ללקוח – ביןן אם על ידי הסדרי חוב מול הבנקים, התגוננות מפני תביעה בנקאית, ביטול פסק דין שניתן בהעדר הגנה, טיפול בחקירות יכולת, איחוד תיקים, פשיטות רגל, הבראת יחידים על פי פקודת פשיטת רגל וכן, הבראה כלכלית באמצעות המשפט.

עוה"ד ארז בורג מאמין בכל ליבו שיש להתמודד עם תביעת בנקים ו/או בעיית חובות, כשם שמתמודדים עם בעיה רפואית. הרי כשהגוף מאותת לנו על כאב כלשהו, לא נזניח זאת, ניגש לרופא, נבקש לאבחן את הבעיה ולתת לה את הטיפול המתאים, נכון? אז מדוע שלא נעשה כן כשאנו נתקלים באתגר בנקאי כזה או אחר?

משרדנו מתמחה בבחינת עומק של הבעיה, מגבש טקטיקה ואסטרטגיה להתמודדות, ולא פתרון נקודתי. לעוה"ד ארז בורג נסיון רב בהכוונה, תמיכה, ליווי והדרכה איך להתמודד מול תביעות בנקים, דרישת כספים מערב לפי חוזה ערבות נטען, וכיוצא באלה. בכלל זה מתמקד המשרד וכיצד לנהל תביעות בנקים ותביעות נגד בנקים, וכן מתמחה במציאת פתרונות יצירתיים לבעיות שנגרמו מ חתימה על ערבות. ברור כי החשש הוא עצום, ולעיתים נראה שאין פתרון כלשהו לבעיה, אך לא היא:, ניתן לפתור כל בעיה בהתאם ליכולות האישיות והכלכליות של הלקוח, ובלבד שיינתן שירות מעולה ומקצועי של עו"ד מומחה בדיני בנקאות וערבות.