עורך דין פשיטת רגל בחיפה

בעלי עסקים לעיתים מגיעים לקריסה כלכלית שעלולה למוטט את חייהם. אלפי שעות של יצוג וליווי, הן במשאים ומתנים מול הכונס הרשמי של מדינת ישראל, והן ביצוג בבתי המשפט, תוך הבנה עמוקה של כל לקוח ולקוח, היכולות הכלכליות העסקיות שלו, והתווית ״מפת דרכים״ לעתיד, מאפשרים לנו להוציא חייבים לדרך חדשה.

1. ליווי בעלי עסקים שקרסו בהליך פשיטת רגל- בעלי עסקים מגיעים להחלטה, פעמים רבות מחוסר ברירה, לסגור את העסק. כאשר החלטה זו מגיעה בשל מצוקה כלכלית קשה (העסק לא יכול לפעול יותר כלכלית), כאשר נושים מתחילים לנקוט בהליכים משפטיים, הגשת בקשות להוצאה לפועל, אשר מגבילים אישית את בעל העסק להתנהל כלכלית בביתו. בדיוק למצבים הללו, מיועד הליך פשיטת הרגל, כאשר מצד אחד מקבל בעל העסק הגנת בית המשפט מפני נושיו, ומצד שני הוא נדרש לעמוד במשטר פיקוח ולדווח על הוצאותיו והכנסותיו באופן שוטף לבית המשפט.
במקרים אלה אנו מקבלים את הלקוח לשיחה כדי לנתח האם הוא מתאים לתהליך שכזה. במקביל אנו מייצגים את הלקוח לביטול הליכים שונים שהחלו, כמו הגבלות על חשבונות בנק, משכורות, עיכוב רשיון נהיגה ועוד.
במידה ואנו מגיעים למסקנה אנו מכינים את המסמכים הנדרשים כדי להגיש בקשה לבית המשפט המחוזי להליך פשיטת הרגל. בשלב הבא אנו מייצגים את הלקוח בבית המשפט מול הכונס הרשמי, על מנת שהלקוח יקבל את אישור בית המשפט.

2. הסדרה במסגרת הוצאה לפועל- איחוד תיקים
פתרונות יצירתיים, הבנה עמוקה של כל לקוח ולקוח, מצבו והאופק העתידי שלו, מאפשרים לנו להגיע לפתרונות גם מול ההוצאה לפועל, פתרונות שיכולים ללקוחות שלנו לצייר עתיד טוב יותר ואופטימי.
מי שלא מתאים להליך פשיטת רגל, לעיתים הליך הוצאה לפעול יכול להתאים לו, בפתרון הנקרא איחוד תיקים, ומי שעומד מספר שנים בצו התשלומים, יכול להגיע למצב של הפטר חוב.

3. הוצאה לפועל- הסדרי חוב
לכל לקוח המצב הייחודי לו, ולכל לקוח הפתרון המתאים רק לו.
יש אנשים שיש להם חוב אחד או מספר בודד של חובות והם רוצים להסדיר זאת. הסדרים כאלה נעשים ישירות מול הנושים או מול ההוצאה לפועל ע״י בקשה לצו תשלומים.